Особливості Joomla 1.6 для адміністраторів

Матеріал з Joomla! Україна
Перейти до: навігація, пошук

C виходом Joomla! 1.6 відкривається нова ера для адміністраторів сайту. Безліч нових змін та покращень для зручного використання сайту і додаткових функцій, Joomla! 1.6 представляє собою практично ідеальну CMS — одночасно могутня і гнучка, а також проста у використанні і контролі.

Нижче проведені деякі головні причини, чому Joomla! 1.6 — це CMS для адміністраторів сайту.

Нові функції адміністратора
Адміністратори сайту звернуть увагу на новий вид Joomla! 1.6 з моменту її входу — з новим меню, навігацією, нової функції «Зберегти і створити» при створенні вмісту (статей, пунктів меню, тощо), новий вигляд адміністративної частини Joomla! набагато ефективніший — дозволяє скоротити час на виконання часто використовуваних операцій, в той же час досить сильно нагадує адміністративний інтерфейс минулої версії версії Joomla! 1.5 і тим самим спрощує знайомство з нової адміністративною частиною Joomla! 1.6.
Нові шаблони адміністративної частини на вибір
Joomla! 1.6 пропонує абсолютно новий погляд на інтерфейс адміністративної частини з деякими новими шаблонами, які суттєво розширюють можливості адміністрування сайту. Нові функції шаблонів надають адміністраторам, їхнім менеджерам та іншим користувачам спрощений і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.
Розширений ACL
Шум довкола Joomla! 1.6 — це випуск революційної системи контролю доступу користувачів. Відтепер адміністратори можуть легко обмежити користувачів у доступі до вмісту за допомогою нового управління рівнями доступів! Те, що раніше здійснювалося за допомогою численних і складних хаків або сторонніх розширень, або навіть було в багатьох випадках неможливо, в даний момент може бути виконано за допомогою декількох кліків!
Ось короткий список деяких з можливостей ACL:
  • Необмежена кількість груп користувачів — користувач може бути віднесений до декількох груп;
  • Необмежені рівні доступу;
  • Будь-яка комбінація груп може бути призначена для будь-якого рівеня доступу;
  • Права доступу можуть бути встановлені на різних рівнях в ієрархії: сайт, компоненти, категорії, об'єкт;
  • Дозволи можуть успадковуватися від батьківських груп і батьківських категорії для швидкого керування користувачами.
Нові можливості параметрів конфігурації модулів
Новий інтерфейс і можливості конфігурації модулів допоможе адміністраторам при публікації вмісту модулів на сторінках. Додана можливість публікувати модулі на «Всіх сторінках, окрім вибраних», і публікувати модуль там, де ви хочете його показати, і, що більш важливо, приховати його там, де ви не збираєтесь його використовувати.
Нова структура категорій
Щоб зробити ваше життя простіше, Joomla! 1.6 більше не має розділів. Замість цього додана можливість необмеженої вкладеності категорій. Це означає, що тепер Ви можете мати в основних категоріях необмежену кількість підкатегорій, які, у свою чергу, можуть мати свої власні підкатегорії, і т.д. Додаткова зручність додає і прозорість вкладених категорій — ви можете легко переглядати і керувати категоріями на всіх рівнях вкладеності.
Нові функції SEO
Нові, розширені функції SEO дозволяють додавання мета-опис і ключові слова категоріям, а також змінювати назви сторінки в залежності від змісту, наприклад додати назву сайту та інше.
Новий компонент перенаправлення зі сторінки 404
Додана можливості обробки перенаправленя зі сторінок з помилкою 404. Відтепер ви можете автоматизувати перенаправлення користувачів зі старої сторінки на нову без виведення страшної сторінки — «404, сторінка не знайдена».
Новий функціонал стилів шаблону
Додана можливість створювати декілька копій шаблону вашого сайту, кожен з яких має різні елементи керування і можливість редагування шаблону для кожного екземпляру. Відтепер адміністратори можуть отримати той вигляд шаблону, який вони хочуть, просто створивши новий стиль шаблону в панелі керування.
Перевизначення мови
Joomla! 1.6 дає адміністраторам сайтів можливість для реалізації користувальницьких перевизначень мови. Нові функції для користувачів перевизначення дають вам можливість редагувати Вашу електронну пошту, системи повідомлень і інші дані.
Ручне підтвердження реєстрації користувача
У Joomla! 1.6 вирішена проблема зі спам-користувачами і засміченням Менеджера користувачів та бази даних. Нові рішення дозволяють адміністраторам вручну підтверджувати нових зареєстрованих користувачів.

Дивіться також

<DynamicPageList> category=Особливості Joomla 1.6 mode=unordered count=10 </DynamicPageList>

Особисті інструменти
Простори назв

Варіанти
Дії
Навігація
Joomla! Україна
Локалізація
Форум
Інструменти
Реклама