Український переклад Joomla

Матеріал з Joomla! Україна
Перейти до: навігація, пошук

Зміст

Встановлення мовних файлів

Joomla 1.7

Для встановлення українського перекладу відкрийте в адміністративній частині сайту Розширення -> Менеджер розширень -> Встановити, оберіть архів українського п­ерекладу на жорсткому диску свого ПК та натисніть Завантажити та встановити.

Після вдалого встановлення української локалізації аналогічно встановлюємо мовний пакет для візуального редактора TinyMCE! Щоб активувати мову у редакторі, оберіть в плагіні редактора автоматичний вибір мови, або замініть код мови «en» на «uk».

Joomla 1.5

Для Встановлення українського перекладу необхідно в Адміністративній панелі перейти у вкладку основного меню Розширення.

Далі за допомогою загального інсталятора розширень завантажити мовний пакет, обравши пакет для фронтальної або адміністративної частини на жорсткому диску свого ПК та натиснути на кнопку «Завантажити файл та встановити».

Підключення мови в Joomla

Joomla 1.7

Для включення української мови відкрийте Розширення -> Менеджер мови та Фронтальна частина або Адміністративна частина і натисніть на кнопку За замовчуванням.

Щоб додати українську мову для багатомовного використання сайту, будь-ласка, відкрийте Розширення -> Менеджер мови -> Зміст та аналогічно англійському варіанту створіть вибір мови для української мови. Після цього не забудьте увімкнути плагін Багатомовність та вивести на сайт модуль Перемикач мови.

Joomla 1.5

Для включення української мови відкрийте Розширення -> Менеджер Мов та Сайт або Адміністратор, обрати українську мову, виділивши її чекбоксом і натиснути на кнопку «­За замовчуванням», яка знаходиться в верхній частині панелі інструментів.

Оновлення мовних файлів

Joomla 1.7

Для оновлення до останньої версії Вам достатньо буде перейти в Розширення –> Менеджер розширень –> Оновити та натиснути спочатку на кнопку Очистити кеш і далі натиснути на кнопку Знайти оновлення. У списку оновлень відмічаємо галочкою українську локалізацію та тиснемо на Оновити.

Якщо у Вас виникли проблеми із оновленням з Менеджера встановлення, то завітайте на наш сайт, завантажте свіший пакет локалізації та встановіть його через Менеджер встановлення.

Joomla 1.5

Joomla! Україна забезпечує повну підтримку оновлення мовних файлів з версії Joomla! 1.5. Це означає, що Вам достатньо завантажити найсвіжіший мовний пакет та завантажити його через Менеджер Встановлення (як описано више у "Встановлення мовних файлів").

Посилання

Додаткова інформація

Особисті інструменти
Простори назв

Варіанти
Дії
Навігація
Joomla! Україна
Локалізація
Форум
Інструменти
Реклама