Joomla 1.7 для веб-дизайнерів

Матеріал з Joomla! Україна
Перейти до: навігація, пошук

Joomla 1.7 продовжує тенденції впроваджені у Joomla 1.6.

Нововведення та продовження тенденцій з минулої лінійки для веб-дизайнерів:

Файли шаблонів зверстані без використання таблиць
Усі основні вихідні файли зверстані у XHTML 1.0 Strict. HTML5 також підтримується у Joomla 1.7.
Нове ядро шаблонів
Joomla 1.7 використовує новий підхід у ядрі шаблонів.
Адміністративним шаблоном за замовчуванням є Bluestork, разом зі стандартним адміністративним шаблоном Hathor вони дають повне уявлення про зручності і можливості роботи в адміністративній частині Joomla 1.7. На фронтальній частині сайту, Joomla 1.7 представлені шаблони Atomic і Beez2. Шаблон-спадкоємець Joomla! 1.5 Milkyway вилучено з Joomla 1.7.
Стилі шаблону
Якщо в деяких випадках Вам необхідно змінити вид деяких сторінок на сайті, то Вам не потрібно створювати додатковий шаблон, як це було в Joomla! 1.5. Відтепер з шаблонами стилів Ви можете легко створювати незначні варіації вашого основного шаблону які потім можуть бути прикріплені до певних сторінок.
Перевизначення шаблону, перевизначення макету
З новим покращеним перевизначенням Ви можете змінити зовнішній вигляд конкретних пунктів меню, компоненти, модулі та категорії в Joomla 1.7.
Підтримка вибору шаблонів у модулях
У Joomla 1.7 з'явилась опція вибору макету-шаблона модулів, що дозволяє легко створювати модифікації шаблонів і застосовувати їх у різних позиціях модулів.
Редактор Codemirror для роботи з тегами
У Joomla! 1.6 з'явилося підсвічування коду (тегів) для полегшеної роботи з HTML і CSS. Відтепер цей редактор використовується у деяких компонентах для редагування коду. Такод, якщо Ви прихільник чистого коду, то Ви можете поставити цей редактор за замовчуванням.
Менеджер медіа
Завантаження файлів за допомогою Flash. Тепер Ви можете завантажити декілька зображень за один раз.
Вибір категорій під додавання статей з фронтальної частини
У версії Joomla 1.7 з'явилась можливість під час додавання статей з фронтальної частини обирати категорію у яку можна додавати статті. Також можна увімкнути опцію завдяки якій можна додавати статті у всі дочірні категорії батьківської категорії.
Особливості SEO
Мета-теги ключових слів і опису можуть застосуються для статей, категорій та пунктам меню. Ви легко можете додати назву сайту в HTML на титульній сторінці.
Вкладені категорії
Необмежена вкладеності категорій, яка дозволяє створити візуальну структуру карти сайту на Joomla.
Легке оновлення розширень та Joomla 1.7
У Joomla 1.6 була реалізована можливість оновлювати розширення через адміністративну частину за допомогою зручного Менеджера встановлення. У Joomla 1.7 цей менеджер покращений і налагоджений, таким чином відтепер у Вас не виникатимуть непередбачені моменти під час оновлення розширень та Joomla.

Дивіться також

<DynamicPageList> category=Особливості Joomla 1.7 mode=unordered count=10 </DynamicPageList>

Особисті інструменти
Простори назв

Варіанти
Дії
Навігація
Joomla! Україна
Локалізація
Форум
Інструменти
Реклама