Joomla 1.7 для веб-майстрів

Матеріал з Joomla! Україна
Перейти до: навігація, пошук

Опції, які сподобаються під-час підтримки сайту у бойовому стані:

«Зберегти і створити», «Зберегти і копіювати»
Дуже ефективні інструменти в Joomla 1.7, які дозволяють зекономити час при створенні нових статей. З новою опції «Зберегти і створити», яка застосовується до редагування змісту, додавання нових статей на вашому сайті стало ще простішим… і швидшим!
Joomla! запам’ятовує, де ви були
Якщо ви редагували статтю номер 45 у вашому Менеджері статей і зберегли її, то для подальшого редагування вам не потрібно шукати її знову, тим самим Joomla 1.7 зберігає вам час.
Покращений Менеджер Встановлення
Відтепер у Joomla 1.7 є функціонал, який дозволяє веб-майстрам оновлювати свої компоненти до поточної версії лишень за декілька кліків!
Вбудований компонент Переадресації
З появою в базовій версії компонента Переадресації, Joomla! заощаджує вам час, дозволяючи автоматично перенаправляти старі посилання на нові сторінки і зберігає ваших відвідувачів, оберігаючи їх від сторінки «404 сторінка не знайдена», перенаправляючи їх на ту сторінку, на яку вони мають потрапити.
Особливості SEO
З новими можливостями SEO в Joomla 1.7 відтепер можливе створення мета-опису для категорій і з’явився додатковий гнучкий функціонал для заголовка і опису в статтях та різних сторінок.
Стилі шаблонів
Joomla 1.7 пропонує гнучкість, дозволяючи веб-майстрам створювати стилі шаблонів. Досить легко ви зможете клонувати ваш шаблон, щоб застосувати необхідні зміни або зміни його стилі, а потім присвоювати його до конкретних пунктів меню, щоб надати особливості сторінці.
Призначення модулів і шаблонів в меню
Joomla 1.7 розширює можливості для веб-майстрів в поданні змісту. Маючи можливість легко обрати шаблон і правильний стиль шаблону з меню інтерфейсу, Joomla! істотно заощаджує час.
Багатомовність
Нові можливості для створення багатомовних сайтів.

Дивіться також

<DynamicPageList> category=Особливості Joomla 1.7 mode=unordered count=10 </DynamicPageList>

Особисті інструменти
Простори назв

Варіанти
Дії
Навігація
Joomla! Україна
Локалізація
Форум
Інструменти
Реклама