Joomla 1.7 для програміста

Матеріал з Joomla! Україна
Перейти до: навігація, пошук

Нижче наведено невеликий список з 10 основних причин, чому Joomla 1.7 є потужною системою для розробників.

Joomla 1.7 спрощує розробку розширень розробникам, тому що:

Зміст

Забезпечення нових та вдосконалених функції для користувача

Нова функціональність автоматичного оновлення розширень
Один із найскладніших моментів для розробників і кінцевих користувачів є оновлення розширень. Процес оновлення розширень був не дуже зручний відносно із попередніми версіями Joomla! 1.5 та Joomla! 1.0, хоча у Joomla! 1.5 оновити розширення можна було, встановивши його поверх вже встановленого. Новий менеджер оновлень в Joomla 1.7 дозволяє розробникам створювати функції автоматичного оновлення — це дозволяє користувачам оновити Joomla 1.7 та розширення до нової версії за допомогою декількох кліків.
Нові можливості пакета встановлення
Для розробників, які пропонують набір компонентів або інших розширень, що доповнюють основне розширення (наприклад, компонент), відтепер є можливість включити в один архів кілька розширень. Це дозволяє користувачам (адміністратору сайту) встановити набір розширень за допомогою лише одного пакета встановлення.
Додаткові можливості мови
У Joomla 1.7 розробники можуть включити додаткові мовні пакети напряму зі своїх розширень. Це робить встановлення розширень вашого сайту простішим і дає переваги при оновленні сторонніх розширень.
Використання власної платформи (фреймворк)
У Joomla 1.7 використовується власний відокремлений фреймворк. Тому розробникам буде легко використовувати платформу для своїх розробок із можливістю інтеграції з Joomla.

Забезпечення покращеного та оптимізованого коду для легкої інтеграції

Можливості ACL
Joomla 1.7 з новою структурою ACL дуже зручна для кінцевих користувачів. Але розробники також мають зиск від цього, з огляду на те, що функції ACL дуже легко включити в будь-яке стороннє розширення. Всього лише декількох змін в коді компонента може дозволити розробникам дати можливість скористатися перевагами революційної структури ACL для своїх користувачів.
Оновлені системні вимоги
Нові вимоги операційної системи для Joomla 1.7 (зокрема PHP 5.2) пропонують розробникам велику перевагу, дозволяючи їм використовувати переваги об'єктно-орієнтованого програмування і його функціональність.

Забезпечення рівномірної структури розширень

Новий формат плагінів
З версії Joomla! 1.6 плагіни використовують структуру, подібну структурі компонентів і модулів. Надання кожному розширенню свого каталогу, дозволяє розробникам використовувати універсальний формат для розвитку всіх доповнень.
Приклади програмування розширень
Joomla 1.7 надає нові методи для створення компонентів. Хороша можливість для розробників «вчитися на прикладі» і орієнтуватися на основні компонента.
Простота міграції на Joomla 1.7
З режимом сумісності (Legacy Mode — сумісність з компонентами), створеним для більш старих версій Joomla для роботи на поточній версії, необхідно усім розробникам оновити свої компоненти для забезпечення сумісності з новою версією Joomla 1.7. Розробники, які вже знайомі з API 1.5 і структурою MVC легко зможуть модернізувати свої компоненти.

Вдосконалений API

Нова побудова класів запитів
Нове інтуїтивне API Joomla 1.7 дозволяє розробникам створювати запити програмно. Це допомагає закласти основу для сумісності Joomla! з іншими СУБД.
Абсолютно нові форми API
Перехід від JForm класу в клас JParameter приносить підвищення ефективності. Окрім того, можливість автоматичного фільтру введення в класі JParameter позбавляє розробників від необхідності дублювати непотрібний код в різних формах. Новий клас також дозволяє розробникам легко створювати свої власні форми в цих рамках.

Дивіться також

<DynamicPageList> category=Особливості Joomla 1.7 mode=unordered count=10 </DynamicPageList>

Особисті інструменти
Простори назв

Варіанти
Дії
Навігація
Joomla! Україна
Локалізація
Форум
Інструменти
Реклама